piątek, 29.03.2024 - tydzień (N)ieparzysty
Źródło finansowania:
MNiSW/NC
Opis:
Zaprojektowano i zbudowano autorski ośmiokanałowy system pomiarowy, nazwany 8EA-WNZ, w którym wzmocnienie jest w pełni kontrolowane na drodze programowej, System umożliwia monitorowanie sygnałów, rejestrację sygnałów w czasie rzeczywistym w paśmie 20-1000 kHz i analizę sygnałów. Wyniki analizy prowadzą do budowania deskryptorów emisji akustycznej pozwalających na wyznaczanie map deskryptorów na ścianach bocznych transformatorów i lokalizację źródeł różnego typu autorską metodą stopnia zaawansowania sygnału.