piątek, 29.03.2024 - tydzień (N)ieparzysty

Zarząd Oddziału Gliwickiego SEP i Wydział Elektryczny Politechniki Śląskiej corocznie organizują spotkania związane z obchodami Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego. W tym roku dzień ten przypada 17 maja. W ramach programów tych spotkań uczestnicy zapoznają się z wiodącymi rozwiązaniami w dziedzinie elektryki i informatyki, inspirowanymi przez gliwickie środowisko naukowo techniczne.

Zarząd Oddziału Gliwickiego SEP informuje, że tegoroczne obchody odbędą się dnia 17 maja 2016 roku o godzinie 15:30 w budynku B Wydziału Elektrycznego Politechniki Śląskiej w sali 102 przy ulicy Akademickiej 10. W programie spotkania przewidujemy prezentację przez gliwicką Firmę SimTec System własnych i promowanych produktów o zaawansowanej technologii z obszaru monitoringu sieciowego, kontroli dostępu i systemów sygnalizacji napadu i włamania.