piątek, 19.04.2024 - tydzień (P)arzysty

Oddział Gliwicki SEP i Koło nr 10 SEP przy Politechnice Śląskiej zorganizują na Wydziale Elektrycznym Politechniki Śląskiej szkolenie połączone z praktycznymi warsztatami „Jak szybko i poprawnie zaprojektować dowolną instalację RTV/SAT. Program TelSat i jego zastosowanie w praktyce”. Całodniowe szkolenie będą prowadzili specjaliści z firmy GZT Telkom-Telmor Sp. z o.o. z Gdańska. Szkolenie odbędzie się w dniu 7 czerwca 2016 roku w godzinach od 10:00 do 15:00 w sali 615 budynku A Wydziału Elektrycznego Politechniki Śląskiej przy ul. Krzywoustego 2. Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymają bezpłatne oprogramowanie projektowe tej firmy. Uczestnictwo wymaga dysponowania własnym laptopem. Przewidujemy uczestnictwo w szkoleniu 50 osób, w tym studentów. Szkolenie jest dla uczestników bezpłatne. Udział w szkoleniu będzie wymagał rejestracji pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Program szkolenia znajduje się na stronie Oddziału Gliwickiego SEP i Koła nr 10 SEP przy Politechnice Śląskiej.