czwartek, 28.03.2024 - tydzień (N)ieparzysty

Koło SEP przy Politechnice Śląskiej organizuje wycieczkę dla członków SEP i osób towarzyszących do Elektrowni Pompowo - Szczytowej Porąbka Żar. Wycieczka odbędzie się w sobotę 20 września 2014 roku. W programie przewidziano zwiedzanie Elektrowni, wyjazd kolejką na górę Żar, spacer do zapory w Porąbce, zwiedzanie Browaru w Żywcu.

Koszt wycieczki:

• członek SEP - 15 zł,
  • osoba towarzysząca - 25 zł,
  • dziecko -15 zł.

Koszt wycieczki obejmuje przejazd, wejście do Elektrowni, wyjazd kolejką na górę Żar oraz zwiedzanie i degustację w Browarze. Na górze Żar znajdują się dwie restauracje. Będzie przewidziany czas na posiłek opłacany już indywidualnie.

Zapisy i wpłaty przyjmuje od 3 września 2014 roku kol. Bogusław Kasperczyk w Instytucie Metrologii, Elektroniki i Automatyki, budynek B Wydziału Elektrycznego, pokój 21b. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowy program wycieczki w załączniku