piątek, 05.06.2020 - tydzień (N)ieparzysty

W dniu 2 grudnia 2013 r. odbyło się spotkanie Zarządu Oddziału Elektryków z Władzami Dziekańskimi Wydziału Elektrycznego Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Na spotkaniu obecny był także Prezes ZG Stowarzyszenia Wychowanków Politechniki Śląskiej.

W spotkaniu uczestniczyli: (na zdjęciu od lewej) honorowy prezes kol. Tadeusz Lipiński, wiceprezes prof. Marian Pasko, prezes kol. Krzysztof Kolonko, dziekan prof. Paweł Sowa, prodziekan dr Adam Cichy, (w drugim rzędzie od lewej) kol. Janina Szymanowicz, kol. Zofia Cichowska, prof. Lesław Topór-Kamiński, prezes ZG SWPŚl. kol. Lech Dobrowolski, prodziekan prof. Zbigniew Kaczmarczyk, (w trzecim rzędzie od lewej) kol. Robert Szymaszek, kol. Wiesław Matulka, kol. Barbara Huchla, kol. Joanna Janus-Jurczyk, kol. prof. Kazimierz Gierlotka, kol. Michał Płonka.