piątek, 05.06.2020 - tydzień (N)ieparzysty

Fryze UM

Wydział Kultury i Promocji Miasta Gliwice informuje, że grób prof. Stanisława Fryzego, wpisany do ewidencji grobów i cmentarzy wojennych oraz innych miejsc pamięci województwa śląskiego (pod nr ewidencyjnym 12/92) został zwolniony z opłaty za jego zachowanie.

Natomiast opiekę nad grobem prof. Stanisława Fryzego sprawować będzie Zespół Szkół Łączności im. prof. Stanisława Fryzego oraz zarządca cmentarza komunalnego - Miejski Zarząd Usług Komunalnych.