piątek, 05.06.2020 - tydzień (N)ieparzysty

W dniu 17 marca 2015 r. odbyło się kolejne zebranie Zarządu, tym razem z udziałem Pana Dziekana Wydziału Elektrycznego oraz prodziekanów. Obecny był też prezes i wiceprezes Zarządu Głównego Stowarzyszenia.

W spotkaniu uczestniczyli: (od lewej w pierwszym rzędzie) M. Krzakiewicz, L. Dobrowolski (Prezes ZG Stow. Wych. Pol. Śl.), K. Kolonko, B. Huchla, Z. Cichowska, J. Janus-Jurczyk. (w drugim rzędzie) M. Pasko, J. Szymanowicz, K. Gierlotka, J. Kapinos, A.S. Grabowski. (w trzecim rzędzie) St. Sulwiński (sekretarz ZG Stow. Wych. Pol. Śl) K. Dębowski, P. Holajn, A. Cichy, Zb. Kaczmarczyk (trzech prodziekanów), R. Szymaszek i P. Sowa - Dziekan.