• Wydział Elektryczny

W dniu 4 listopada 2014 r. w klubie studenckim „Spirala” odbyły się „Otrzęsiny” - tradycyjna impreza integracyjna dla studentów rozpoczynających naukę. W tym roku swoje siły połączyły Wydział Elektryczny i Chemiczny, co umożliwiło zachowanie odpowiednich proporcji między liczbą studentek i studentów obu wydziałów.

Uroczystej inauguracji imprezy dokonali: Dziekan Wydziału Elektrycznego prof. dr hab. inż. Paweł Sowa oraz Prodziekan ds. Dydaktyki Wydziału Chemicznego dr inż. Tadeusz Bieg. Obecni byli również: Prodziekan ds. Studenckich dr inż. Piotr Holajn oraz Prodziekan ds. Nauki i Organizacji dr hab. inż. Zbigniew Kaczmarczyk, prof. Pol. Śl. z Wydziału Elektrycznego.

Profesor Paweł Sowa pokreślił znaczenie przyjęcia do społeczności studenckiej, życząc uczestnikom nawiązania nowych przyjaźni oraz dobrej zabawy. Po symbolicznym otwarciu „Otrzęsin” przez Dziekana, przecinającego przewód elektryczny, z głośników zabrzmiała muzyka, a parkiet klubu zapełnił się tańczącymi parami. W programie imprezy przewidziano także konkursy i zabawy dla pierwszoroczniaków. Dobra organizacja imprezy, którą zawdzięczamy Samorządom Studenckim obu wydziałów, przyczyniła się do wysokiej frekwencji wśród studentów i udanej zabawy do późnych godzin nocnych.

Autorzy zdjęć: Janusz Rzymanek oraz Samorząd Studencki