wtorek, 07.07.2020 - tydzień (P)arzysty

Wydział Elektryczny objął patronatem pierwszą edycję konferencji "Automatyka Budynku KNX" organizowanej przez firmę EL-TEAM oraz stowarzyszenia KNX Polska i KNX Professionals. Głównym celem konferencji jest poszerzenie wiedzy instalatorów, projektantów oraz studentów na temat najnowszych rozwiązań w dziedzinie automatyki budynkowej KNX. Uczestnikami będą przedstawiciele producentów, ośrodków szkoleniowych oraz stowarzyszeń oraz osoby na co dzień projektujące lub instalujące system KNX. Równolegle do głównej części wykładów odbędą się warsztaty praktyczne. Na godzinnych spotkaniach będzie można poznać oprogramowanie ETS lub nauczyć się tworzyć wizualizację KNX.

Szczegółowe informacje oraz program konferencji znajdują się na stronie http://www.el-team.com.pl/konferencja/.