czwartek, 18.04.2024 - tydzień (P)arzysty

Samorząd Studencki Politechniki Śląskiej ma zaszczyt zaprosić na Bal Politechniki Śląskiej oraz Galę Nagród Studenckich Zębatki 2016, które odbędą się 23 czerwca o godzinie 19:00 na Stołówce Studenckiej Na Łużyckiej.

To już 7. Edycja Nagród Środowiska Studenckiego, w tym roku połączona wraz z Balem Politechniki Śląskiej. Będzie to doskonała okazja do podsumowań minionego roku akademickiego, nagrodzenia prostudenckich inicjatyw oraz do wspólnej zabawy przy akompaniamencie zespołu Gruba Ferajna!

W tym roku zwycięzców wybieramy w 5 kategoriach: Organ Samorządu Studenckiego, Ruch Studencki, Projekt proStudencki, Życie Studenckie, Odpowiedzialny Biznes.

„Zapraszam wszystkich studentów, a zwłaszcza nominowanych – jestem przekonany, że ten wieczór będzie dla nas wszystkich pełen emocji i okazji do podzielenia się swoimi doświadczeniami.”

Ze studenckim pozdrowieniem,
Piotr Wodok
Przewodniczący Samorządu Studenckiego

Bilety w cenie 80 zł do nabycia w biurze Samorządu Studenckiego w CKS Mrowisko do 15 czerwca.

bal-PS-2016