wtorek, 07.07.2020 - tydzień (P)arzysty

Tauron Dystrybucja S.A. ogłasza „Konkurs na najlepszą pracę magisterską” o tematyce prac konkursowych: „Inteligentne sieci elektroenergetyczne – rozwój i eksploatacja”. Zgodnie z ustaleniami z Rady Naukowej w tym roku konkurs przeznaczony jest dla absolwentów studiów magisterskich na kierunkach: elektroenergetyka, elektrotechnika, energetyka, elektronika, automatyka i robotyka, telekomunikacja, informatyka, mechatronika.

Wszystkie informacje o konkursie dostępne są na stronie http://www.tauron-dystrybucja.pl/pl/konkurs oraz na załączonym plakacie.

Konkurs Tauron Dystrybucja na najlepszą pracę magisterską