wtorek, 23.04.2024 - tydzień (N)ieparzysty

Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej zwraca się z prośbą o udział w badaniu mającym na celu porównanie praktyk Inkubatorów Przedsiębiorczości z Polski i USA. Prośba dotyczy wypełnienia krótkiej ankiety (link do ankiety), przeznaczonej dla Wolontariuszy, Pracowników Naukowych oraz Studentów współpracujących z Inkubatorem Techno-Park Gliwice. W celu poprawy efektywności wdrażania nowych rozwiązań innowacyjnych oraz nowych technologii, Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej wraz z Pennsylvania State University w Hazleton (USA) pracują nad modelem efektywniejszego wspierania nowopowstających przedsiębiorstw oraz możliwością poszerzenia zakresu pomocy udzielanej dla przedsiębiorców przez Inkubatory Przedsiębiorczości. Badania ankietowe mają na celu porównanie polskich i amerykańskich doświadczeń oraz analizę dobrych praktyk stosowanych przez obie strony.