piątek, 05.06.2020 - tydzień (N)ieparzysty

Biuro Karier Studenckich Politechniki Śląskiej zaprasza studentów Wydziału Elektrycznego do udziału w IV edycji programu Corporate Readiness Certificate (CRC). Partnerem programu są IBM oraz ING Services Polska. Udział w programie umożliwia bezpłatne zajęcia, wykłady oraz laboratoria, jak również płatne praktyki i staże w firmach Partnerów dla najlepszych studentów.

Aby zapisać się należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Termin zgłoszeń upływa dnia 15.02.2017 r.

I termin egzaminu kwalifikacyjnego do projektu CRC odbędzie się 22.02.2017 r. (środa) o godz. 15:00 w Centrum Nowych Technologii Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

Dodatkowe informacje dostępne na stronie www Biura Karier Studenckich, wykazie szkoleń [szkolenia.pdf] oraz pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..