czwartek, 25.04.2024 - tydzień (N)ieparzysty

Firma Fortum Marketing and Sales Polska S.A. zaprasza studentów do udziału ogólnopolskim hackathonie energetycznym “Fortum Hackathon”.

Fortum Hackathon to konkurs idei. Liczy się pomysł, kreatywność i nowatorskie rozwiązanie przedstawionych wyzwań związanych z energetyką. Swoją koncepcję można zaprezentować w dowolnej formie. Może to być aplikacja mobilna, screenshot, grafika, krótki film, na którym uczestnik opowie o swoim pomyśle, prezentacja czy opis w PDF.

Krótko o wydarzeniu:

• konkurs podzielony jest na dwa etapy: część online i hackathon stacjonarny,
  • główną nagrodą jest 20 000 PLN,
  • istnieje możliwość nawiązania współpracy z Design Lab Fortum przy wdrażaniu koncepcji rozwiązania wysłanego przez Państwa studentów i jego sfinansowania,
  • organizator pokrywa koszty dojazdów dla uczestników.

Zgłoszenia można nadsyłać do 26 lutego. Więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia.