piątek, 29.03.2024 - tydzień (N)ieparzysty

Studenckie Koło Naukowe LabVIEW Fan Group działające przy Politechnice Wrocławskiej już po raz szósty organizuje Mistrzostwa Polski Programistów LabVIEW. W ich trakcie odbędą się: Olimpiada Studencka, Zmagania Profesjonalistów oraz mnóstwo dodatkowych atrakcji.

Olimpiada przeznaczona jest dla wszystkich studentów chętnych do zmierzenia się o tytuł Studenckiego Mistrza Polski Programistów LabVIEW. Dzieli się ona na: Etap Online, który przeprowadzony zostanie na oficjalnej stronie Mistrzostw w dniu 31.03.2017, oraz Dzień Finałowy, który odbędzie się 22 kwietnia we Wrocławiu. Zmagania Profesjonalistów to rywalizacja zawodowych programistów LabVIEW z firm z całej Polski, w której walka toczy się o miano Najszybszego Programisty LabVIEW w Polsce. W czasie Dnia Finałowego odbędą się również: darmowa sesja CLAD, warsztaty i prelekcje o LabVIEW prowadzone przez specjalistów. Przeprowadzone zostaną również konkursy z nagrodami.

Informacje organizacyjne można znaleźć na załączonym plakacie, stronie wydarzenia oraz na Facebooku, natomiast rejestracja odbywa się drogą elektroniczną.