piątek, 05.06.2020 - tydzień (N)ieparzysty

Biuro Karier Studenckich we współpracy z koncernem Fiat Chrysler Automobiles Poland S.A. zaprasza studentów Wydziału Elektrycznego do realizacji tematów prac dyplomowych we współpracy z FCA. Po dokonaniu wyboru tematu z załączonej listy studenci proszeni są o zgłoszenie się do właściwego prodziekana ds. studenckich albo zastępcy dyrektora instytutu lub zastępcy kierownika katedry w celu ustalenia możliwości realizacji tematu oraz wyboru promotora.

Szczegóły rejestracji tematu oraz informacje organizacyjne uzyskać można w Biurze Karier Studenckich drogą mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).