wtorek, 16.04.2024 - tydzień (P)arzysty

Zapraszamy studentów i absolwentów Wydziału Elektrycznego do udziału w projekcie „Projektuję i pracuję”.

Korzyści z przystąpienia do projektu:

• bezpłatne kursy obsługi oprogramowania producenta Autodesk lub pokrewnych systemów CAD/CAM/CAE,
  • certyfikowany egzamin Autodesk, zespół specjalistów znających śląski rynek pracy: doradzcy, pośrednicy pracy, inżynierowie specjaliści w zawodach,
  • min. 3 miesięczny płatny staż na stanowisku pracy, na którym wykorzystywane jest oprogramowanie do komputerowego wspomagania projektowania, wytwarzania lub symulacji, stypendia szkoleniowe i stażowe,
  • oferty pracy renomowanych pracodawców z woj. Śląskiego
  • zwrot kosztów dojazdu na staż i szkolenie,
  • ubezpieczenie ZUS od dnia podpisania umowy o przystąpieniu do projektu.

Aby wziąć udział w projekcie należy:

• mieć mniej niż 30 lat,
  • studiować wieczorowo lub zaocznie na uczelni technicznej,
  • studiować ostatnim roku uczelni technicznej w trybie dziennym,
  • być absolwentem uczelni technicznej,
  • być gotowym do podjęcia stażu.

Pierwsza tura rekrutacji tylko do 30.10.2017r.

Biuro projektu czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 09:00 do 15:00

Szkoła Komputerowa Imuls
ul. Grzegorza Piramowicza 2/1, 44-100 Gliwice
32 238 24 39, 238 27 20

Projekt jest współfinansowany z Funduszy Europejskich Wiedza Edukacja Rozwój. Jego celem jest podniesienie zdolności do podjęcia zatrudnienia 50-ciu osób, którzy nie ukończyły 30 roku życia i mieszkają na terenie województwa śląskiego.