wtorek, 07.07.2020 - tydzień (P)arzysty

Dziekan Wydziału Elektrycznego prof. dr hab. inż. Paweł Sowa z dumą informuje, że postanowieniem Prezydenta RP Andrzeja Dudy, Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski odznaczony został dr hab. inż. Kazimierz Gierlotka, prof. Pol. Śl. Odznaczenie jest wyrazem uznania za wybitne osiągnięcia w pracy naukowo-badawczej i dydaktycznej, za popularyzowanie nauki w Polsce, za wspieranie rozwoju polskiej przedsiębiorczości oraz wybitne zasługi w służbie państwu i społeczeństwu.

W imieniu Kolegium Dziekańskiego, Pracowników i całej Społeczności Wydziału Elektrycznego Politechniki Śląskiej, składam serdeczne gratulacje Panu Profesorowi i życzę wielu sukcesów na gruncie zawodowym oraz powodzenia w realizacji życiowych zamierzeń.

Dziekan Wydziału Elektrycznego
prof. dr hab. inż. Paweł Sowa