wtorek, 07.07.2020 - tydzień (P)arzysty

TAURON Dystrybucja S.A. zaprasza studentów Wydziału Elektrycznego do wzięcia udziału w trzydniowym maratonie innowacyjności "Dystrybucja Innowacji" Celem konkursu jest opracowanie projektu, zainspirowanego tematem: „Energia Przyszłości: Internet Rzeczy, Big Data i elektromobilność w inteligentnych sieciach energetycznych”. Udział w maratonie zadeklarować mogą 6-osobowe, interdyscyplinarne zespoły studentów, z co najmniej trzech różnych kierunków studiów.

Najpierw uczestnicy poznają potrzeby klientów TAURON Dystrybucja oraz zasady pracy w formule service design thinking. Przez kolejne dwa dni, wykorzystując zdobytą wiedzę, będą tworzyć nowatorskie rozwiązania dla TAURON Dystrybucja.

Termin zgłoszeń upływa 29 października 2017 r. Zwycięski zespół otrzyma nagrodę w wysokości 18 000 zł.

Natomiast w dniu 23 października 2017 roku (poniedziałek) TAURON zaprasza od odwiedzenia swojego stoiska na Wydziale Elektrycznym, w hallu przed Dziekanatem, w budynku A.

Więcej informacji na plakacie, stronie wydarzenia oraz na FaceBooku.