czwartek, 18.04.2024 - tydzień (P)arzysty

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej zaprasza na kolejne wydarzenie w ramach „Jesieni w AIP”. Tym razem będzie to spotkanie pt. „Profesjonalne narzędzia dostępne dla akademickich firm start-up / spin-off. Matlab i Simulink w tworzeniu wartości dodanej w biznesie”. Spotkanie odbędzie się w środę, 13 grudnia, o godz. 14:00 w siedzibie AIP przy ul. Banacha 7 w Gliwicach.

Wydarzenie jest skierowane do pracowników naukowych oraz studentów planujących lub rozpoczynających działalność gospodarczą w oparciu o sprawdzone narzędzia programistyczne. Tematyką spotkania będą: wyzwania dla młodego przedsiębiorcy, MATLAB i Simulink – najważniejsze obszary wsparcia, metodyka pracy Model Based Design, wsparcie firmy MathWorks oraz ONT dla start-upów. Osoby zainteresowane udziałem są proszone o wysłanie wiadomości, zawierającej: imię i nazwisko oraz wydział, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Więcej informacji:
www.aip.polsl.pl