sobota, 17.11.2018 - tydzień (P)arzysty
logoPolSl100logoRE100

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej zaprasza na kolejne wydarzenie w ramach „Jesieni w AIP”. Tym razem będzie to spotkanie pt. „Profesjonalne narzędzia dostępne dla akademickich firm start-up / spin-off. Matlab i Simulink w tworzeniu wartości dodanej w biznesie”. Spotkanie odbędzie się w środę, 13 grudnia, o godz. 14:00 w siedzibie AIP przy ul. Banacha 7 w Gliwicach.

Wydarzenie jest skierowane do pracowników naukowych oraz studentów planujących lub rozpoczynających działalność gospodarczą w oparciu o sprawdzone narzędzia programistyczne. Tematyką spotkania będą: wyzwania dla młodego przedsiębiorcy, MATLAB i Simulink – najważniejsze obszary wsparcia, metodyka pracy Model Based Design, wsparcie firmy MathWorks oraz ONT dla start-upów. Osoby zainteresowane udziałem są proszone o wysłanie wiadomości, zawierającej: imię i nazwisko oraz wydział, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Więcej informacji:
www.aip.polsl.pl

Kurs dla studentów 21 listopad 2018

KURS SEP

Zaświadczenia kwalifikacyjne z egzaminu SEP można odbierać w pok. 813, (w czasie obecności wydających) budynek „A” Wydział Elektryczny ul. Krzywoustego 2.

Zaświadczenia kwalifikacyjne SEP