poniedziałek, 15.10.2018 - tydzień (P)arzysty
logoPolSl100logoRE100
Wydział Elektryczny

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej we współpracy z Akceleratorem Technologii Informatycznych Pionier oraz Akceleratorem Inteligentnych Miast zaprasza studentów Wydziału Elektrycznego na spotkanie informacyjne nt. „Wsparcia pomysłów na innowacyjne rozwiązania ICT i zakładanie startup’ów udzielane przez akceleratory ATI Pionier i AIM, przy współpracy AIP Politechniki Śląskiej”.

  • Chcesz zmienić swój świat?
  • Chcesz tworzyć innowacyjne systemy informatyczne, które pomogą rozwiązać realne problemy polskich miast?
  • Chcesz wykorzystać ten potencjał do budowy własnego biznesu – założyć startup, który zagwarantuje Ci możliwość spełniania marzeń?
  • Wiesz jak wiele takich startup’ów przeobraża się w duże, świetnie funkcjonujące firmy?
  • Wiesz, że ich założyciele stają się biznesowymi i/lub technologicznymi guru?
  • Wiesz, że na rynku są inwestorzy gotowi wesprzeć kapitałowo rokujące startup’y lub wykupić je po czasie od założycieli?

Spotkanie odbędzie się w dniu 27 marca (wtorek) o godz. 15:00 w siedzibie Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości, przy ul. Banacha 7. Obowiązują zapisy mailowe na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

.

Zaświadczenia kwalifikacyjne z egzaminu SEP można odbierać w pok. 813, (w czasie obecności wydających) budynek „A” Wydział Elektryczny ul. Krzywoustego 2.

Zaświadczenia kwalifikacyjne SEP