sobota, 21.04.2018 - tydzień (P)arzysty
logoPolSl100logoRE100

Miło nam poinformować, że trzech studentów Wydziału Elektrycznego znalazło się w gronie laureatów XIX edycji konkursu Fiat Chrysler Automobiles (FCA) na najlepsze prace dyplomowe i badawcze. Nagrodzeni zostali studenci:

• Marcin Gaik za pracę „Pojazd elektryczny BATT2CARS – budowa prototypu”,
  • Artur Goś za pracę „Pojazd elektryczny BATT2CARS – obliczenia trakcyjne”,
  • Paweł Lasek za pracę „Nowa generacja energooszczędnych silników synchronicznych wzbudzanych magnesami trwałymi o strumieniu osiowym do zastosowań w motoryzacji”.

Promotorem powyższych prac dyplomowych jest dr inż. Rafał Setlak z Instytutu Elektrotechniki i Informatyki.

Celem konkursu jest opracowanie nowatorskich projektów dla potrzeb przemysłu samochodowego. Od wielu jego edycji prace studentów Wydziału Elektrycznego uzyskują wyróżnienia koncernu FCA za innowacyjne pomysły technologiczne umożliwiające zwiększenie wydajności i niezawodności rozwiązań dla motoryzacji oraz wdrożenie nowoczesnych koncepcji.

Zaświadczenia kwalifikacyjne z egzaminu SEP można odbierać w pok. 813, (w czasie obecności wydających) budynek „A” Wydział Elektryczny ul. Krzywoustego 2.

Zaświadczenia kwalifikacyjne SEP