sobota, 17.11.2018 - tydzień (P)arzysty
logoPolSl100logoRE100

Od października 2018 r. Politechnika Śląska oferuje możliwość rozpoczęcia lub kontynuowania rozwoju ścieżki kariery zawodowej poprzez uczestnictwo w rocznym kursie kształcenia na 5 poziomie edukacji w partnerstwie z firmami motoryzacyjnymi.

Głównym celem kształcenia na 5 poziomie  Polskich Ram Kwalifikacji (PRK) jest wzrost jakości i efektywności kształcenia dostosowanego do potrzeb Przemysłu 4.0 w firmach produkcyjnych branży motoryzacyjnej. Kształcenie będzie realizowane na pięciu kierunkach na Politechnice Śląskiej:

• automatyka i robotyka (Wydział Automatyki, Elektroniki i Informatyki, Wydział Mechaniczny Technologiczny),
  • elektrotechnika (Wydział Elektryczny),
  • transport (Wydział Transportu),
  • mechanika i budowa maszyn (Wydział Mechaniczny Technologiczny),
  • zarządzanie i inżynieria produkcji (Wydział Organizacji i Zarządzania).

Czas trwania kształcenia: od października 2018 w formie: 6 miesięcy (1+5) teoria oraz kolejne 6 miesięcy praktyk u przedsiębiorcy z branży motoryzacyjnej. Wynagrodzenie uczestnika praktyk będzie finansowane z projektu pozyskanego przez Politechnikę Śląską będzie wynosić do 4000 zł brutto miesięcznie.

Rekrutacja rozpocznie się we wrześniu 2018 roku.

Więcej informacji na stronie projektu: www.motona5.polsl.pl oraz na plakacie.

dr inż. Rafał Setlak

Kurs dla studentów 21 listopad 2018

KURS SEP

Zaświadczenia kwalifikacyjne z egzaminu SEP można odbierać w pok. 813, (w czasie obecności wydających) budynek „A” Wydział Elektryczny ul. Krzywoustego 2.

Zaświadczenia kwalifikacyjne SEP