sobota, 17.11.2018 - tydzień (P)arzysty
logoPolSl100logoRE100

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych ogłosił XV edycję Ogólnopolskiego Konkursu ,,Otwarte Drzwi".

Jest to konkurs na najlepsze prace magisterskie i doktorskie, których tematem badawczym jest zjawisko niepełnosprawności w wymiarze: społecznym, zawodowym lub zdrowotnym.

Do Konkursu mogą być zgłaszane prace magisterskie, które uzyskały ocenę bardzo dobrą oraz rozprawy doktorskie podejmujące problematykę z zakresu różnych obszarów rehabilitacji osób z niepełnosprawnością.

Zapraszamy studentów i doktorantów do udziału w Konkursie – szczegóły i zasady można znaleźć na stronie  Funduszu

dr inż. Anna Piwowar

Kurs dla studentów 21 listopad 2018

KURS SEP

Zaświadczenia kwalifikacyjne z egzaminu SEP można odbierać w pok. 813, (w czasie obecności wydających) budynek „A” Wydział Elektryczny ul. Krzywoustego 2.

Zaświadczenia kwalifikacyjne SEP