czwartek, 28.03.2024 - tydzień (N)ieparzysty

Biuro Karier Studenckich wspólnie firmami Palo Alto Networks, ING Tech Poland oraz Comp organizują II edycję programu Palo Alto Networks Academy, który ma na celu pogłębienie wiedzy studentów w tematach związanych z sieciami komputerowymi i bezpieczeństwem IT. Uczestnicy programu będą mieli wyjątkową okazję szkolić się pod okiem wysokiej klasy specjalistów przy użyciu nowoczesnego sprzętu dostarczonego na uczelnię przez firmę Comp. Wszyscy, którzy ukończą szkolenie otrzymają certyfikat Palo Alto Networks.

Prowadzący: Specjaliści i eksperci Palo Alto Networks oraz ING Tech Poland

Zajęcia: Środy, po godz. 16:00, zajęcia będą trwały do 30.06.2019 r. Zajęcia rozpoczną się 14 listopada 2018 r.

Miejsce zajęć: Biuro Karier Studenckich Politechniki Śląskiej, ul. Konarskiego 20B, Gliwice

Rekrutacja trwa do 9 listopada 2018 r. godz. 12:00

Rejestracja pod linkiem.