sobota, 17.11.2018 - tydzień (P)arzysty
logoPolSl100logoRE100

Studenckie Koło Naukowe Innowacyjne Technologie Systemów Elektroenergetycznych oraz Instytut Elektroenergetyki i Sterowania Układów serdecznie zapraszają na otwarte seminarium pt. Elementy nowoczesnego systemu elektroenergetycznego: Smart Power Station...
Seminarium odbędzie się w dniu 13 listopada o godzinie 12:00 w Sali 615 budynku A Wydziału Elektrycznego.

W ramach seminarium poszukamy odpowiedzi na pytania: jakie zmiany w energetyce spowoduje wprowadzenie do sieci elektroenergetycznej energii ze źródeł odnawialnych i jaki wpływ na tą sieć będzie mieć rozwój elektromobilności? Popatrzymy na te zmiany z perspektywy ewolucji oczekiwań pracodawców co do umiejętności inżynierów.

Do uczestnictwa zapraszamy studentów dowolnej specjalności Wydziału Elektrycznego. Prelegentem będzie Pan Jacek Windys – pracownik firmy ZPUE S.A., fachowiec sektora elektroenergetyki.

Piotr Rzepka

Matusz Szablicki

SPS ikona

Kurs dla studentów 21 listopad 2018

KURS SEP

Zaświadczenia kwalifikacyjne z egzaminu SEP można odbierać w pok. 813, (w czasie obecności wydających) budynek „A” Wydział Elektryczny ul. Krzywoustego 2.

Zaświadczenia kwalifikacyjne SEP