wtorek, 07.07.2020 - tydzień (P)arzysty

Studenckie Koło Naukowe Innowacyjne Technologie Systemów Elektroenergetycznych oraz Instytut Elektroenergetyki i Sterowania Układów serdecznie zapraszają na otwarte seminarium pt. Elementy nowoczesnego systemu elektroenergetycznego: Smart Power Station...
Seminarium odbędzie się w dniu 13 listopada o godzinie 12:00 w Sali 615 budynku A Wydziału Elektrycznego.

W ramach seminarium poszukamy odpowiedzi na pytania: jakie zmiany w energetyce spowoduje wprowadzenie do sieci elektroenergetycznej energii ze źródeł odnawialnych i jaki wpływ na tą sieć będzie mieć rozwój elektromobilności? Popatrzymy na te zmiany z perspektywy ewolucji oczekiwań pracodawców co do umiejętności inżynierów.

Do uczestnictwa zapraszamy studentów dowolnej specjalności Wydziału Elektrycznego. Prelegentem będzie Pan Jacek Windys – pracownik firmy ZPUE S.A., fachowiec sektora elektroenergetyki.

Piotr Rzepka

Matusz Szablicki