wtorek, 07.07.2020 - tydzień (P)arzysty

Instytut Elektrotechniki i Informatyki Wydziału Elektrycznego oraz firma EC TEST Systems sp. z o. o. zapraszają Studentów i Pracowników Wydziału Elektrycznego oraz wszystkich zainteresowanych na otwarty wykład dotyczący prezentacji oprogramowania Simcenter Amesim firmy Siemens PLM.

Wykład odbędzie się 20 listopada 2018 roku o godzinie 12:00 w sali 103 w budynku B Wydziału Elektrycznego.

Podczas wykładu pracownicy firmy EC TEST Systems, będącej dystrybutorem oprogramowania Siemens PLM, zaprezentują możliwości platformy Simcenter Amesim w zakresie modelowania i symulacji w różnych dziedzinach inżynierskich.

Tematyka wykładu obejmie:

• Zaprezentowanie techniki inżynierii systemowej bazującej na modelach.
  • Metody projektowania systemowego sprzężonego z symulacjami 3D oraz rozwiązaniami testowymi.
  • Stworzenie wirtualnego prototypu i przetestowanie go przed wyprodukowaniem.
  • Przykłady zastosowania technologii.

dr inż. Dawid Buła

Simcenter ikona