wtorek, 07.07.2020 - tydzień (P)arzysty

Targi Techniki Świetlnej LUMENexpo oraz Salon Elektrotechniki Przemysłowej to innowacyjny projekt, który po raz pierwszy zorganizowany zostanie w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu, w dniach 4-5 grudnia 2018 roku.

Wystawcy zaprezentują m.in.:

• przemysłowe oprawy oświetleniowe,
  • kompleksową ofertę oświetlenia LED,
  • kompleksową realizację projektów z zakresu Smart City,
  • wysokiej jakości obiektywy dla systemów wizyjnych oraz oświetlaczy,
  • badania różnego typu oświetlenia,
  • systemy elektrotechniczne,
  • kable i przewody,
  • produkty wykorzystywane w tworzeniu oświetlenia,

Wydarzenie zapowiada się bardzo interesująco. Obok ciekawej ekspozycji targowej, w której udział wezmą uznane firmy z branży oświetleniowej i elektrotechnicznej, Wystawcy i Zwiedzający będą mieli okazję uczestniczyć w profesjonalnie przygotowanych konferencjach, prezentacjach i szkoleniach.

Podczas targów odbędą się:

• Konferencja, pt.: „JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO DLA WYROBÓW ELEKTROTECHNICZNYCH I SPRZĘTU OŚWIETLENIOWEGO”, Organizatorzy: Zakłady Badań i Atestacji „ZETOM” im. Prof. F. Stauba w Katowicach Sp. z o.o., Expo Silesia Sp. z o.o.

• Konferencja, pt.: „JAKOŚĆ OŚWIETLENIA”, Organizatorzy: Zarząd Główny SEP, Biuro Badawcze ds. Jakości SEP, Expo Silesia Sp. z o.o.

• Prezentacja, pt.: „ANALIZA ASPEKTÓW TERMICZNYCH ORAZ NIEZAWODNOŚCIOWYCH NA PRZYKŁADZIE OPRAW ZE ŹRÓDŁAMI LED DO OŚWIETLENIA MIEJSCA PRACY”, Organizator: firma Teknosystem Sp. z o.o.

• Szkolenie, pt.: „TEMPERATURA OTOCZENIA JAKO GŁÓWNY CZYNNIK WYBORU ROZWIĄZANIA DLA OPRAW PRACUJĄCYCH W TRUDNYCH WARUNKACH PRZEMYSŁOWYCH I STREFACH ZAGROŻENIA WYBUCHEM”,Organizator: GRUPA WOLFF

Dzięki wsparciu cenionych instytucji w branży i współpracy ze specjalistycznymi mediami, premierowe targi LUMENexpo oraz Salon Elektrotechniki Przemysłowej, będą wydarzeniem, w którym warto wziąć udział. Na stronie www.lumenexpo.pl znajduje się szczegółowy PROGRAM TARGÓW oraz wszystkie niezbędne INFORMACJE.

Wstęp na targi będzie bezpłatny, dlatego już dziś zachęcamy do zaplanowania w grudniu wyjazdu do Sosnowca.

Zapraszamy do uczestnictwa w targach i prezentacji nowoczesnych technologii, nowości produktowych oraz rozwiązań technicznych. Targi LUMENexpo będą doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Kontakt: Małgorzata Mazur – Menedżer Projektu, kom. +48 510 031 476

Miejsce targów: Expo Silesia Sp. z o.o., ul. Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec, www.exposilesia.pl