W dniu 28.11.2018 studenci z Koła Naukowego Mechatroników wzięli udział w szkoleniu z sieci bezprzewodowych firmy IQRF.

Szkolenie poprowadził pan Piotr Antończuk. Studenci mieli okazję nauczyć się konfigurować bezprzewodowe sieci o różnych konfiguracjach.

foto1

Ponadto, zaznajomili się z modularnością oprogramowania IQRF oraz możliwością dostosowywania sieci do własnych aplikacji.

foto2

Uczestnicy mogli przekonać się o szerokim zastosowaniu sieci firmy IQRF, od Internetu Rzeczy po zastosowania przemysłowe.