piątek, 10.07.2020 - tydzień (P)arzysty

14 grudnia 2018 r. odbyła się sesja konkursowa „50 KONKURSU NA NAJLEPSZĄ PRACĘ DYPLOMOWĄ Z ELEKTRYKI” zorganizowanego tradycyjnie przez Oddział Gliwicki SEP i Koło SEP nr 10 przy Politechnice Śląskiej przy współudziale Oddziału Elektryków Stowarzyszenia Wychowanków Politechniki Śląskiej i Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.

Do konkursu zgłoszono 6 prac i projektów dyplomowych:

Imię i nazwisko Tytuł pracy Jednostka Uwagi
Agnieszka DZIENDZIEL
Wielonapięciowe elektroenergetyczne linie napowietrzne Instytut Elektroenergetyki i Sterowania Układów,
RE-1
dr hab. inż. Henryk Kocot
Stanisław GOROL
Przetwornik pomiarowy do wagi tensometrycznej z interfejsem przemysłowym Instytut Elektroniki, Wydział AEiI
RAU-3
Andrzej Malcher
inż.
Maciej HASA