wtorek, 07.07.2020 - tydzień (P)arzysty

Od 14 marca do 30 marca przeprowadzana będzie okresowa ocena pracy dydaktycznej nauczycieli akademickich.

Dotyczy poprzedniego (zimowego) semestru bieżącego roku akademickiego. Każdy student ma prawo wziąć udział w ankiecie. Ankiety są dobrowolne i anonimowe, mają one pomóc w doskonaleniu procesu dydaktycznego.  Wypełnianie ankiety można wykonać z dowolnego komputera, logując się na stronie http://platforma.polsl.pl/ankieta, pod warunkiem, że dysponuje się unikalnym hasłem ("żetonem") pozwalającym na wejście do systemu. Żetony zostaną przekazane studentom przez prowadzących zajęcia.  W okresie ważności żetonu logować się można wielokrotnie i ocenić wszystkich nauczycieli, z którymi się miało zajęcia, można również ankiety edytować (poprawiać) lub kasować.