Spółka Polska Technika Górnicza S.A. uruchamia procedurę zgłaszania uczestnictwa w Konkursie dla studentów INNOWACJE w PRZEMYŚLE Katowice 2019.

Udział w konkursie jest bezpłatny.  Dla zwycięzców przewidziane są nagrody pieniężne.  Prosimy o dostarczenie prac konkursowych do dnia 31 lipca 2019 r. Wręczenie nagród przyznanych przez Kapitułę Konkursu nastąpi podczas XVII edycji Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego KATOWICE 2019 oraz Targów EkoSpalanie & EkoTechnologie KATOWICE 2019  w dniu 12 września 2019 r. o godzinie 11.00 w sali audytoryjnej Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Dostępne są Regulamin konkursu [regulamin.pdf] oraz Formularz zgłoszeniowy [formularz.doc].