wtorek, 07.07.2020 - tydzień (P)arzysty

W dniu 28 marca br. Wydział Elektryczny nawiązał kontraktową współpracę z Zespołem Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 w Chorzowie Batorym. Szkoła, o ponad 60-letniej tradycji, prowadzi V Liceum Ogólnokształcące oraz Technikum Mechaniczno-Elektryczne im. N. Tesli z klasami: technik elektryk, elektryk informatyk, technik mechatronik oraz technik grafiki poligrafii cyfrowej.

Umowę współpracy pomiędzy Szkołą a Wydziałem uroczyście sygnowali Dziekan Wydziału Elektrycznego prof. dr hab. inż. Paweł Sowa oraz Dyrektor Zespołu Szkół mgr Krystian Biadacz. Umowa dotyczy współpracy prowadzonej na polach dydaktycznym, organizacyjnym oraz promocyjnym.

Foto1