czwartek, 28.03.2024 - tydzień (N)ieparzysty

Biuro Karier Studenckich Politechniki Śląskiej zaprasza studentów czterech ostatnich semestrów studiów stacjonarnych I stopnia oraz studentów wszystkich semestrów studiów II stopnia na szkolenia z uprawnień elektrycznych: G1 D i E (elektryczne), G2 D i E (energetyczne) oraz G3 D i E (gazowe). Każde ze szkoleń trwa 10 godzin lekcyjnych. Kursy kończą się egzaminem UDT. Rozpoczęcie szkoleń z początkiem lipca. Każdy student może wziąć udział w jednym z powyższych szkoleń. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia na szkolenia oraz pytania Biuro Karier Studenckich przyjmuje drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.