piątek, 05.06.2020 - tydzień (N)ieparzysty

W imieniu władz dziekańskich oraz Katedry Elektroenergetyki i Sterowania Układów Wydziału Elektrycznego zapraszamy wszystkich studentów, pracowników i sympatyków Wydziału na wykład otwarty dr. inż. Mana Hassana z Université Ferhat Abbas de Sétif w Algierii, wizytującego naszą uczelnię. Wykład nosi tytuł „System energetyczny w Algierii” i odbędzie się 13 listopada (w środę) o godz. 12:00 w auli A615. Dr inż. Mana Hassan jest specjalistą w zakresie szeroko rozumianej energetyki oraz elektroenergetyki.