wtorek, 23.04.2024 - tydzień (N)ieparzysty

Jeśli jesteś studentem i chciałbyś na uczelni promować możliwości pracy w instytucjach UE, weź udział w programie dla studentów-ambasadorów „EU Careers”.

W ramach tego programu będziesz miał okazję:

• uzyskać szczegółowe informacje na temat pracy w instytucjach UE i rozpowszechniać je wśród studentów
  • nawiązać współpracę z osobami z całej Europy
  • zdobyć doświadczenie zawodowe jeszcze podczas studiów
  • zdobyć doświadczenie w dziedzinie wystąpień publicznych, marketingu i HR-u
  • wziąć udział w szkoleniach przygotowawczych i przez cały czas trwania programu korzystać z pomocy trenera
  • zdobyć kompetencje, dzięki którym Twoje CV będzie atrakcyjniejsze dla potencjalnych pracodawców.

SZCZEGÓŁY REKRUTACJI; https://epso.europa.eu/job-opportunities/eu-careers-student-ambassadors_pl

Osoby aplikujące proszone są o poinformowanie o tym fakcie Biuro Karier Studenckich Politechniki Śląskiej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.