W związku z realizacją projektu „Hybrydowe platformy czujnikowe zintegrowanych układów fotonicznych na bazie materiałów ceramicznych i polimerowych (HYPHa)” w ramach programu TEAM-NET Fundacji na rzecz Nauki Polskiej ogłasza się konkurs na stanowisko pracownika posiadającego stopień doktora w dyscyplinie: chemii, fizyki, inżynierii materiałowej lub pokrewnych, uzyskany nie wcześniej niż 5 lat przed rozpoczęciem zatrudnienia.

Szczegóły warunków konkursowych oraz projektu w załącznikach w języku polskim i angielskim.

dr hab. inż. Paweł Karasiński, prof. PŚ