Okręgowej Komisji Wyborczej okręgu wyborczego RE

Politechniki Śląskiej

Okręgowa Komisja Wyborcza okręgu wyborczego RE informuję, że podczas posiedzenia wyborczego w sprawie wyborów do Senatu Politechniki Śląskiej na kadencję 2020-2024, które odbyło się w dniu 26.05.2020r., dokonano wyboru członków Senatu z okręgu wyborczego Wydziału Elektrycznego.

Wybrani zostali:

w grupie profesorów i profesorów uczelni:

prof. dr hab. inż. Marian Kampik;

dr hab. inż. Tomasz Trawiński, prof. PŚ.

w grupie pozostałych nauczycieli akademickich:

dr inż. Piotr Holajn.

W imieniu OKW okręg wyborczy RE

dr hab. inż. Marcin Kasprzak, prof. Pol. Śl.