piątek, 29.03.2024 - tydzień (N)ieparzysty

Z dumą informujemy, iż Dziekan Wydziału Elektrycznego, prof. dr hab. inż. Marian Kampik, otrzymał dwa wyróżnienia i Złoty Medal prestiżowej organizacji Institute of Electrical and Electronics Engineers (IEEE) za aktywność publikacyjną w czasopiśmie „Transactions on Instrumentation and Measurement” w okresie ostatnich siedmiu lat.

IEEE jest międzynarodową, prestiżową organizacją zrzeszającą naukowców i przedstawicieli przemysłu związanego z branżą elektrotechniki i elektroniki. IEEE jest wydawcą ponad 100 czasopism technicznych o wysokim wskaźniku cytowania, w których publikowane jest 30% światowej literatury z powyższych branż. Na całym świecie Stowarzyszenie zrzesza blisko pół miliona członków, z czego ponad 1000 w Polsce.