czwartek, 25.04.2024 - tydzień (N)ieparzysty

8 grudnia Biuro Karier Studenckich wraz z firmą Miebach Consulting z Gliwic- www.miebach.com organizuje spotkanie on- line.
Zapraszamy na sesje poranną na godzinę 10.00 do 11.00 lub popołudniową na godzinę 16.00 do 17.00

W trakcie spotkania będziecie mieli Państwo okazję:

• spotkać się ze specjalistami pracującymi na co dzień w firmie projektowo-doradczej;
  • poznać bliżej firmę oraz pracujące u nas osoby, jak i przyjrzeć się środowisku w jakim pracujemy;
  • wysłuchać pracowników, którzy dzielą się swoimi spostrzeżeniami, dzielą się swoim doświadczeniem;
  • poznać specyfikę pracy w branży doradztwa logistycznego

Pod linkiem Miebach_Consulting znajdziecie Państwo prezentacje o firmie oraz plan spotkania, które odbędzie się za pośrednictwem komunikatora Microsoft Teams.

Zgłoszenia proszę przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając: imię, nazwisko, wydział/kierunek, numer telefon oraz wskazanie w której sesji (porannej, popołudniowej) chcecie Państwo wziąć udział.
W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymacie Państwo link do spotkania.