czwartek, 28.03.2024 - tydzień (N)ieparzysty

Skąd mieć pewność, że zakładane rozwiązanie zadziała? Co zrobić, aby prace przy projektach przebiegały szybciej i efektywniej? Czy można uchronić się przed wydatkami na niespełniające wymagań prototypy?

W projektach badawczych, dydaktycznych i komercyjnych w niemal każdej dziedzinie inżynierii stosowana jest symulacja komputerowa. Można ją porównać do wirtualnego laboratorium, w którym pomysły mogą zostać poddane szybkiej weryfikacji, przez co oszczędza się czas i pieniądze.

Bezpłatny webinar tylko dla Politechniki Śląskiej
Zapraszamy na bezpłatny webinar organizowany wyłącznie dla studentów i pracowników Politechniki Śląskiej. Specjaliści z firmy Symkom - certyfikowanego Channel Partnera Ansys, pokażą w jaki sposób poprzez symulację rozwiązywane są problemy z zakresu elektromagnetyzmu i termiki.

Dowiedz się:

• jak wykorzystanie symulacji komputerowej pomogło w realizacji projektów związanych z analizami elektromagnetycznymi
  • jak na preferencyjnych warunkach korzystać z oprogramowania do modelowania numerycznego (rozwiązania dla studentów i pracowników naukowych)
  • jak zacząć prowadzić symulacje lub udoskonalić swoje umiejętności w tym zakresie

Spotkanie online pt. PoliSymulacje - wykorzystanie symulacji komputerowej w analizach elektromagnetycznych, odbędzie się 17 marca o godz. 14:00.

Aby wziąć w nim udział, należy zapisać się tu: https://bit.ly/3bos8bV

Zapraszamy!