piątek, 19.04.2024 - tydzień (P)arzysty

Zapraszamy do udziału w webinarach organizowanych we współpracy z firmą Saint- Gobain https://www.saint-gobain.pl/

Grupa Saint-Gobain tworzy, produkuje oraz dystrybuuje innowacyjne materiały i rozwiązania znajdujące zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, m.in. materiały budowlane oraz szyby do samochodów i pojazdów transportowych. Możemy śmiało powiedzieć, że nasze produkty i rozwiązania poprawiają jakość życia ludzi na całym świecie. Jesteśmy obecni w 67 krajach i zatrudniamy ponad 170 000 osób. W Polsce posiadamy 25 zakładów i blisko 80 punktów dystrybucyjnych. Posiadamy 20 różnych marek i zatrudniamy ponad 7 000 osób.

Zarządzanie marką / Brand management

01.06, godz. 15.00 Czas trwania: 90 min

Agenda:

1. dlaczego marka ma kluczowe znaczenie?
  2. co tworzy silną markę?
  3. jak silna marka przekłada się na sprzedaż?

Budowanie Kultury Bezpieczeństwa w organizacji

02.06, godz. 15.00 Czas trwania: 60-120 min

Agenda:

1. sposoby na budowanie kultury bezpieczeństwa na przykładzie Saint-Gobain i narzędzi wdrożonych w firmie

Zgłoszenia udziału proszę przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając: imię, nazwisko, wydział/kierunek, rok/semestr oraz dzień spotkania. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymają Państwo link do spotkania.