czwartek, 28.03.2024 - tydzień (N)ieparzysty

Miło nam poinformować o sukcesie naszych Twórców podczas XIV Edycji Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji INTARG® 2021.

INTARG

GRAND PRIX za najlepszy wynalazek w branży otrzymała Bezzałogowa platforma latająca z modułem dokującym do diagnostyki konstrukcji budowlanych, której autorem jest m.in. dr inż. Jarosław Domin z Katedry Mechatroniki Wydziału Elektrycznego.

• Pozostali autorzy: dr inż. Marcin Górski (Wydział Budownictwa Politechniki Śląskiej); dr hab. inż. Roman Czyba, prof. PŚ, (Wydział Automatyki, Elektroniki i Informatyki); prof. dr hab. inż. Ryszard Białecki; dr hab. inż. Ziemowit Ostrowski, prof. PŚ; dr hab. inż. Wojciech Adamczyk, prof. PŚ; dr hab. inż. Grzegorz Przybyła, prof. PŚ.; dr inż. Grzegorz Kruczek, (Wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Śląskiej)

Więcej informacji o wynalazku można znaleźć na stronie głównej Politechniki Śląskiej oraz na stronie Konkursu INTARG 2021

Serdecznie Gratulujemy Wszystkim Twórcom tego Wielkiego sukcesu !