piątek, 29.03.2024 - tydzień (N)ieparzysty

W dniu 21 kwietnia 2022 o godz. 11:00 (czwartek) w sali 615 w budynku A Wydziału Elektrycznego (Gliwice, ul. Krzywoustego 2) odbędzie się seminarium poświęcone wykorzystaniu licencji kampusowej oprogramowania ANSYS do badań i dydaktyki.

Seminarium poświęcone będzie głównie zagadnieniom modelowania zagadnień elektromagnetycznych w ANSYS Maxwell. Seminarium poprowadzi p. Tomasz Kądziołka –przedstawiciel firmy MESco – autoryzowanego dystrybutora pakietu ANSYS. Seminarium organizowane jest w formule otwartego dostępu i dedykowane w szczególności dla kadry akademickiej i studentów Politechniki Śląskiej. Udział możliwy jest wyłączenie w trybie stacjonarnym - nie jest przewidywana transmisja online. Serdecznie zapraszamy!