wtorek, 16.04.2024 - tydzień (P)arzysty

Wszystkich nowo przyjętych, a także doświadczonych już studentów Politechniki Śląskiej Samorząd Studencki wraz z fundacją Bratniak zapraszają już po raz 18 na Campus Akademicki nad Solinę. Campus skierowany jest głównie do pierwszoroczniaków, ma ułatwić im start w nowym środowisku przez wypoczynek, świetną zabawę i uczestniczenie w różnorodnych warsztatach i konkursach.

Jak co roku, miejscem Campusu jest Wojskowy Zespół Wypoczynkowy Jawor w samym sercu Bieszczad nad Zalewem Solińskim. Jest to doskonałe miejsce do integracji z ludźmi z całej Polski - co roku Campus przyciąga około 1000 żaków z różnych regionów, z czego najwięcej studentów jest właśnie z Politechniki Śląskiej. Dla studentów przygotowano bogatą ofertę warsztatową, spotkania uczelniane, rozgrywki sportowe i najważniejsze: niebanalne imprezy. Będą prowadzone przeróżne warsztaty taneczne, fotograficzne, architektoniczne czy inżynierskie. Na terenie ośrodka znajdują się korty tenisowe, basen, będzie również możliwość wzięcia udziału w militarnych potyczkach paintballowych. Ponadto członkowie Klubu Żeglarskiego Odyseusz pomogą zgłębić tajniki żeglarstwa. Do wieczornych atrakcji należeć będzie m.in. piana party oraz silent party. Obóz uświetni występ kabaretu Kacper Ruciński.

Dodatkowo na każdego nowicjusza czeka chrzest bojowy, czyli otrzęsiny przygotowane przez starszych kolegów. Być studentem wcale nie jest łatwo!

Dla wszystkich pierwszaków, Samorząd Studencki Politechniki Śląskiej organizuje, przed samym wyjazdem, Before Party, na którym będzie możliwość zapoznania się z Uczelnią, panującymi na niej zwyczajami, oraz wszystkiego co potrzebne na pierwszym roku.

Campus Akademicki – Solina 2013

Gdzie:
WZW Jawor w Solinie
Kiedy:
2-8 września 2013
Cena:
Zapisy:
od 24 czerwca do wyczerpania miejsc

W celu uzyskania dodatkowych informacji i szczegółów na temat Campusu można odwiedzić naszą stronę internetową www.campusakademicki.eu oraz facebooka.