piątek, 26.04.2024 - tydzień (N)ieparzysty

Do 25 listopada 2013 r. trwa nabór aplikacji na wyjazdy studentów na studia za granicą w ramach programu LLP/Erasmus. Nabór aplikacji dotyczy studiów realizowanych w semestrze letnim 2013/14. Jest to ostatnia rekrutacja realizowana na dotychczasowych – „starych” zasadach programu Erasmus. Od semestru zimowego 2014/15 program pod nazwą Erasmus+ realizowany będzie na nowych zasadach. Zachęcamy wszystkich chętnych, którzy dotychczas nie brali jeszcze udziału w programie, a ukończyli pierwszy rok studiów, aby skorzystali z tej szansy poszerzenia horyzontu swoich działań i podjęli studia w jednej z kilkunastu uczelni partnerskich. Szczególnie zachęcamy też studentów ostatniego roku studiów magisterskich do podjęcia tej formy studiów na ostatnim semestrze (w ramach wyjazdu może być realizowana praca dyplomowa).

Do końca listopada przyjmowane są też wnioski kadry naukowej dotyczące wyjazdów na wykłady LLP/Erasmus do uczelni partnerskich. Na wykłady wyjechać może pracownik ze stopniem doktora i wyższym. Warunkiem koniecznym pozytywnej kwalifikacji jest złożenie razem z wnioskiem, podpisanego przez stronę przyjmującą, Individual Teaching Programme.

Dodatkowe informacje zamieszczone są na stronie wydziałowej programu LLP/Erasmus i na stronie Biura Międzynarodowej Wymiany Akademickiej . Aplikacje na wyjazdy przyjmuje Koordynator Wydziałowy Programu dr inż. Mariusz Stępień (osobiście lub poprzez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), u którego można również uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące programu.