niedziela, 23.02.2020 - tydzień (P)arzysty
logoPolSl2019 2logoRE100
Wydział Elektryczny

W dniu 4 marca 2014 roku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Oddziału Gliwickiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Mamy przyjemność poinformować, że w trakcie spotkania dr inż. Jan KAPINOS, członek naszego Koła, został wybrany Prezesem Oddziału Gliwickiego SEP w kadencji 2014-2018.

Również inni przedstawiciele naszego Koła zostali wybrani do władz Oddziału Gliwickiego SEP. Do składu Zarządu wybrano: dra hab. inż. Kazimierza Gierlotkę, prof. Pol. Śląskiej, dra inż. Szymona Ciurę, dra inż. Bogusława Kasperczyka i dra inż. Jana Machniewskiego. Do składu Komisji Rewizyjnej Oddziału wybrano dra inż. Antoniego Przygrodzkiego, a dr inż. Roman Miksiewicz został wybrany do składu Sądu Koleżeńskiego Oddziału.

W imieniu członków Koła składamy kolegom serdeczne gratulacje i życzymy pomyślności w działaniach na rzecz Oddziału Gliwickiego SEP.