piątek, 19.04.2024 - tydzień (P)arzysty

Dziekan Wydziału Elektrycznego, prof. Paweł Sowa zaprasza na wykłady, które odbędą się na Wydziale Elektrycznym w ramach programu Erasmus i będą prowadzone przez profesorów uczelni zagranicznych.

W dniu 12 marca 2014 r. o godzinie 13:45 w sali 615 budynku A Wydziału Elektrycznego odbędzie się wykład pt. Harmonic Analysis of Motor Currents in Smart Drive using VSI with Economic DC Link, który wygłosi prof. Marius Klytta z Technische Hochschule Mittelhessen (University of Applied Sciences), z Giessen (Niemcy).

W dniu 17 marca 2014 r. o godz. 12:00 również w sali 615 odbędzie się wykład pt. Applied superconductivity and fuel cells in University of Lorraine, który wygłosi prof. Jean Leveque z Université de Lorraine z Nancy (Francja).

Zaproszenie kierowane jest do studentów i pracowników Wydziału Elektrycznego oraz wszystkich osób zainteresowanych tematyką prezentowanych wykładów.