środa, 24.04.2024 - tydzień (N)ieparzysty

Tauron Dystrybucja S.A. zaprasza studentów Wydziału Elektrycznego do wzięcia udziału w wykładzie „Czy Smart Metering jest teraźniejszością czy technologią przyszłości?”

Spotykamy się na Wydziale Elektrycznym Politechniki Śląskiej w auli 615, budynek A, 25 marca 2014 roku (wtorek) w godzinach od 10:00 do 12:30. Wykład poprowadzi Radosław Trocki – przedstawiciel firmy TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Gliwicach.

Aby wziąć udział w wykładzie, wyślij zgłoszenie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem: „wykład z TAURONEM”. Wykład przewidziany jest dla studentów nie mających w czasie jego trwania zajęć dydaktycznych. Więcej informacji na plakacie