sobota, 20.04.2024 - tydzień (P)arzysty

Biuro Karier Studenckich i Samorząd Studencki Politechniki Śląskiej zapraszają studentów Wydziału Elektrycznego do wzięcia udziału w XVI edycji Inżynierskich Targi Pracy i Przedsiębiorczości.

Targi odbędą się w dniu 21 marca 2014 r., w godz. 9:00-15:00 w Nowej Hali Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej, Gliwice, ul.Kaszubska 28. Impreza stanowi doskonałą okazję do poznania oferty rynku pracy skierowanej do studentów, absolwentów, a także pracowników naukowych określonych specjalizacji. Obecni będą również przedstawiciele instytucji udzielających wsparcia merytorycznego i finansowego młodym przedsiębiorcom. Tegoroczną edycję uświetni festiwal studenckich kół naukowych.

W związku z imprezą, na prośbę Samorządu Studenckiego Dziekan Wydziału Elektrycznego prof. Paweł Sowa ogłasza w dniu 21 marca 2014 r. od godz. 11:00 do godz. 13:00 godziny dziekańskie dla studentów wszystkich kierunków studiów stacjonarnych realizowanych na Wydziale Elektrycznym w Gliwicach.